Hangi Ürünü Almalıyım? Nereden Almalıyım? Nasıl Ulaşırım? Bu rehber işinizi kolaylaştıracak.

Angelbaby Handmade

Merhaba, ben Leyla, Angelbaby Handmade'in sahibi ve tasarımcısıyım. Yaklaşık 8 sene boyunca doğum ve yenidoğan fotoğrafçılığı yaptım.Fotoğrafçılık yaptığım dönemde yeterli malzeme bulamamaktan dolayı, kendi proplarımı yapmaya başladım. İşin hem mutfağında olmak, hem de uygulamada yaşamış olduğum sıkıntılardan dolayı ,neyi nasıl ölçüde yapmak, hangi kumaşları kullanmak konusunda deneyim sahibi oldum.

Yüksek kaliteli kumaş ve aksesuar kullanıyorum. Her zaman en yumuşak, doğal kumaşları ararım. Küçük detaylar fark yaratır, bu yüzden detaylara çok dikkat ediyorum.  Kıyafetlerin çoğu esnektir ve fotoğraf oturumu sırasında daha fazla konfor için bebeğin üzerine kolayca giydirilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca yumuşacık örme tulumlar, amigurimi bebekler ve keçeden oyuncaklar gibi, bebek fotoğrafı aksesuarları yapıp, sürekli yeni ürün ekliyorum.

Bugün, dünyanın her yerindeki yeni doğan fotoğrafçıları için çalışmaktan ve bu küçük kıyafetleri güzel profesyonel görüntülerde görmek benim için paha biçilemez. Ürünlerimi kullanıp, muhteşem fotoğraflar çıkaran herkese teşekkür ederim:)

İletişim:

instagram: @angelbaby.handmade

Email: [email protected]

Muammer Yanmaz Fotoğrafçılık Kursu

Muammer Yanmaz, uzman kadrosu ve tecrübesi ile 2004 yılından beri bireylere ve kurumsal şirketlere butik eğitimler veriyor.

 Mecidiyeköy'de bulunan 40 Haramiler Fotoğraf Eğitimi başlığıyla sunulan 8 haftalık temel atölyelerde, bugüne kadar 2bini aşkın kişi fotoğrafla tanışarak bilgi ve tecrübelerini arttırdılar. Katılımcılara fotoğraf alanında mentorluk da yapan Muammer Yanmaz'ın sunduğu eğitim ortamında, katılımcılar ''Harami'' unvanı alarak fotoğrafı hayatlarının bir parçası olarak görüyorlar. 

Temel fotoğraf eğitimini tamamlayan Haramiler, ''Pro+Je'' kursu ile eğitimlerini ileri seviyeye taşıyabiliyorlar, hem de 40 Haramiler Proje Ekibi'ne katılma şansı elde edebiliyorlar.

İletişim: http://www.muammeryanmaz.com/

Babataş Fotoğrafçılık

Şirketimiz 2000 yılından bu yana, deneyimli personeliyle, sektördeki güncel gelişmeleri takip edip bilgi birikimini daima güncelleyerek, Türkiye’de fotoğrafın merkezi Sirkeci ve Sirkeci’nin fotoğrafçılık merkezi Hayyam Çarşısında sizlere hizmet vermektedir.

Temel ilkemiz size satış yapmak değil, tüm fotoğrafçılık bilgimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size aktarmak olacaktır.

Babataş Fotoğrafçılık, bu konsept içinde profesyonel fotoğrafçılardan, amatör fotoğrafçılara, yeni başlayanlara kadar, tüm fotoğraf severlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün yelpazesini, gerek yeni gerek ikinci el olarak sunabilmektedir.  

Websitesi: https://www.babatasfoto.com/

Adres :Muradiye Caddesi Hayyam Çarşısı No:17/19 Daire:15

Sirkeci / İstanbul

Cep (WhatsApp) : 0(534) 283 17 76

Telefon :0(212) 514 29 24

E-mail :[email protected]


LSP ACTIONS BY LEMON SKY PHOTOGRAPHY


Tüm fotoğrafçılar için 15 yıllık deneyim ile Photoshop Action ve Lightroom Presetleri hazırlanmıştır. Dünya'nın en iyi ve tanınmış fotoğrafçılarından Ana Brandt, Casey Clayshutle, Gary Hill, Natasha Ince, Sujata Seita (But Natural Photography)'nın da aralarında bulunduğu 15.000'den fazla fotoğrafçının işini ve fotoğraflarını değiştiren uygulamalar bulunmaktadır.

Fotoğraflarınızı bir üst seviyeye taşıyacak, sizi uzun saatler photoshop ve lightroom uygulamalarında çalışmaktan kurtaracak tüm uygulamalar LSP-ACTIONS'ta yer alıyor. Üstelik SS Academy'e özel tüm ürünlerde kullanabileceğiniz %50 indiriminiz de var. Satın alma sırasında LSP-SERAP50 kodunu kullanabilirsin:)

Tedarikçi Rehberine Kayıt Olun


ÜCRETSİZ

UCRETSIZ

Fotografci Tedarikci Portalinda Ucretsiz Magaza Acabilir ve Urunlerinizi satabilirsiniz. Portala ulasmak icin buraya tiklayabilirsiniz